Blog Topfit

FLEX BAND a ich využitie

FLEX BANDY 4FIZJO sú gumy na tréning materiálu okrúhleho tvaru. Používajú sa pri športe aj rehabilitácii. Ich špecifický tvar zaručuje univerzálnosť použitia. Vďaka tomu, že naše produkty sú vyrobené z pružného a odolného latexu, cvičenie s nimi si môžete naplno užívať – cvičebné gumy 4FIZJO vykazujú vysokú odolnosť voči trvalej deformácii a sú vode odolné.

PREČO POUŽÍVAŤ NAŠE FLEX BANDS?

Cvičebné gumy 4FIZJO sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vďaka starostlivosti o kvalitu materiálov sa naše výrobky vyznačujú vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu a poškodeniu, a to aj počas intenzívneho tréningu v náročných podmienkach. Na rozdiel od tradičných hip bands na trhu sú všetky dĺžky pásiem FLEX rovnaké. Päť rôznych farieb predstavuje 5 rôznych odporov , ktoré môžete pri cvičení využiť. Gumy patria medzi najlepšie produkty na trhu, kde pri kombinácií gúm môžete dosiahnuť veľmi silný odpor pri daných cvikoch.

VYUŽITIE?

Flex Band, rovnako ako každá latexová guma, má progresívnu odolnosť – čím ťažšie ju napnete, tým silnejšie odoláva. Vďaka tejto vlastnosti si môžete byť istí, že váš sval pri budovaní sily tiež vytvorí vhodnú stabilitu kĺbov, ktorými sa pohybuje. Okrem toho ich môžete použiť pri napínaní svalov a pri mobilizácii kĺbov. Flex Band gumu môžete využiť či už pri cvičení doma , vo fitness centre alebo vďaka ich malým rozmerom si ich môžete zobrať kamkoľvek a zatrénovať si podľa vašich predstáv. Množstvo cvikov s týmito gumami nájdeš pomocou internetu a vďaka týmto gumám dokážeš precvičiť celé telo.