Počas pracovnej doby t.j. 9:00 – 16:00 sme Vám k dispozícii:
– telefonicky : 00421950209952
– emailom : info@topfit.sk
Ak nás chcete kontaktovať po pracovnej dobe , kontaktujte nás prosím na e-mail: info@topfit.sk.

Našou prioritou je posielať faktúru online , ak si vyžiadate pribaliť aj faktúru , tak Vám ju pošleme spolu s objednávkou.

Po objednaní produktov Vám príde potvrdzujúci email o tom , že sme Vašu objednávku prijali a následne Vás budeme kontaktovať o zabalní a odoslaní objednávky. Doručenie 12-72 hodín.

Ponúkaný tovaru máme na našom sklade a v prípade , že by bol tovar vypredaný , tak sa tovar snažíme doskladniť v čo najkratšom čase.

Pri platbe objednávky si môžete vybrať možnosť zaplatiť na účet, online kartou , alebo v prípade dobierky si priplatíte cenu dobierky podľa aktuálneho cenníka prepravcu.

Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar odosielame v ten istý deň. Doba dodania je 12-72 hodín.


Sme internetový obchod, ale ak ste z Nižnej a okolia, pozývame Vás na vyzdvihnutie zásielky v našom sklade v Nižnej. Pri zadávaní objednávky zvoľte možnosť doručenia – Osobný odber .
Odporúčame vám zvoliť si možnosť rýchlych platieb cez Trustpay. Po pripísaní platby Vám príde e-amil s informáciou, že objednávka je pripravená k odberu.

Každú zásielku si prosím overte u kuriéra. Ak sa vám zdá, že zásielka je poškodená – takúto zásielku nepreberajte. Kontaktujte nášho konzultanta telefonicky: +421950 209 952, aby sme spolu s nami určili, kedy vám môžeme dodať nový, nepoškodený výrobok v nepoškodenom balení.

V súlade s právami spotrebiteľov má zákazník v našom obchode právo vrátiť tovar bez udania dôvodu – do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia zásielky, podľa všeobecných ustanovení o uzatváraní zmlúv na diaľku. Pre vrátenie/výmenu/reklamáciu objednaných produktov je potrebné vyplniť formulár:  Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku
Vrátenie tovaru je potrebné zaslať na adresu (nie na poštu):

www.topfit.sk

Patrik Jurovčík

Mieru 306/4

02743 Nižná