Blog Topfit

Detské podložky na www.topfit.sk sa oplatia

Medzi najobľúbenejšiu detskú podložku patrí práve vzor so zvieratkami :

4FIZJO-KIDS Hracia podložka pre deti 197x177cm – Lesné kráľovstvo

Detská podložka  4FIZJO-KIDS je pre Vaše dieťa úplne bezpečná – neobsahuje  formamid ,  ftaláty ,  PVC  ani  Bisfenol A. XPE je  PREMIOVÝ materiál, ktorý je odolný, má na povrchu  protišmykovú štruktúru  a dokonale  izoluje od studenej podlahy .

Hracia podložka pre deti – výhody

Pena XPE je predovšetkým o kvalite!  Podložka je  100% vodotesná,  takže ju môžete ľahko čistiť  vlhkou handričkou,  bez použitia chemikálií.

Pena, z ktorej je edukačná podložka vyrobená, sa vyznačuje vysokou  hustotou  a  pružnosťou. Práve vďaka tomu lepšie  absorbuje všetky pády  , ktorým je vaše dieťa vystavené.

XPE je  PREMIUM materiál , je veľmi  odolný a môžete si byť istí  , že ide o podložku, ktorú vaše dieťa využije dlhú dobu. Podložka má na povrchu  protišmykovú štruktúru  a dokonale  izoluje od studenej podlahy .

Bezpečnosť zaručená! Ako fyzioterapeuti chápeme, aká dôležitá je bezpečnosť vášho dieťatka. Preto vzdelávacia podložka 4FIZJO-KIDS – neobsahuje  formamid ,  ftaláty ,  PVC  ani  Bisfenol A.

OBOJSTRANNÁ VZDELÁVACIA PODLOŽKA PRE DETI XPE 200x180 Penový materiál

Parametre detskej podložky “Lesné kráľovstvo”:

☑️ Šírka: 177 cm

☑️ Dĺžka:  197 cm

☑️ Hrúbka:  1 cm

☑️ Vodotesné:  Áno

☑️ Značka:  4FIZJO-KIDS

☑️ Bezpečnosť:  CE, SGS

☑️ Materiál:  XPE

☑️ Puzdro:  Áno

☑️ Obojstranne:  Áno

Vek dieťaťa: 3m+
OBOJSTRANNÁ VZDELÁVACIA PODLOŽKA PRE DETI XPE 200x180 Značka 4FIZJO

Vzdelávacia podložka XPE – prečo sa oplatí

1️⃣ Vodeodolná – skladacia podložka pre deti od 4FIZJO KIDS, neabsorbuje vlhkosť. Práve vďaka tejto vlastnosti je skladacia podložka XPE našimi zákazníkmi veľmi často volená.

2️⃣ Dobrá absorpcia nárazov – vďaka dvom vlastnostiam – vysokej hustote a vysokej hrúbke je penová podložka pre deti výborným hracím povrchom. Vzdelávacia rozkladacia XPE podložka poslúži ako pri zmene polôh, tak aj pri učení plazenia, ako ochrana pred tvrdou podlahou.

3️⃣ Dobrá izolácia – XPE pena použitá v detskej podložke poskytuje dobrú tepelnú izoláciu. Práve vďaka podložke máte istotu, že vaše dieťa nebude vystavené priamemu kontaktu so studenou podlahou.

4️⃣ Skladacia karimatka – karimatka pre deti ponúkaná našou spoločnosťou je model, ktorý sa bude skvele hodiť na doma aj na cesty. Vďaka možnosti zloženia zaberie naozaj málo miesta.

5️⃣ Taška v cene – vďaka priloženej taške si môžete byť istí, že sa karimatka pri preprave nezašpiní.

Skladacia edukačná podložka XXL 4FIZJO KIDS nie je len vychytávka, je to naozaj praktický darček pre vaše batoľa!

OBOJSTRANNÁ VZDELÁVACIA PODLOŽKA PRE DETI XPE 200x180 Kód výrobcu XPE 05

“Lesné kráľovstvo” – hit tejto sezóny!

Ak chcete  , aby edukačná podložka  vášho dieťaťa  vyzerala esteticky a jej vzor lahodil oku, vedzte, že ste na dobrej aukcii. Vzor “Lesné kráľovstvo” je absolútnym hitom!  Vďaka minimalistickej línii detských kresieb a tlmenej farebnosti je rohož ako stvorená do moderných interiérov. Špeciálne vybrané farby pôsobia na dieťa upokojujúco a nepreťažujú interiér. Práve preto si tento vzor získal srdcia mnohých zákazníkov.

Vaše dieťatko môže úspešne používať podložku už od prvých dní života!

Edukačná podložka pre dieťa je skvelou náhradou koberca alebo deky. Vďaka protišmykovému povrchu je ideálny na učenie sa  plaziť ,  chodiť ,  plaziť sa  alebo jednoducho  oddychovať !

Vzdelávacia podložka spĺňa všetky európske normy a má certifikát CE. Okrem toho úspešne prešiel testami SGS a získal certifikát.

OBOJSTRANNÁ VZDELÁVACIA PODLOŽKA PRE DETI XPE 200x180 EAN (GTIN) 5907739315687

Obojstranná vzdelávacia podložka pre deti.

Naša penová podložka pre deti je obojstranná – môžete ju ľubovoľne vymieňať – každá má jedinečný vzor. Stránka “Indian Fox” je navrhnutá tak, aby rozvíjala predstavivosť dieťaťa a povzbudzovala ho k hre, zatiaľ čo stránka “Sweet Pandas” obsahuje aj vzdelávacie prvky – čísla a písmená, má tiež uviesť batoľa do pokojnej nálady  s ilustráciami relaxačných pandy.

Každá strana je pokrytá textúrou v podobe čísel a písmen, okrem toho, že sú protišmykové , môžu byť použité na učenie starších detí čítať a ich vypuklý povrch stimuluje zmyslovú integráciu detí.