Blog Topfit

CureTape® Beauty – kineziologická páska na tvár a telo

CureTape® Beauty je kineziologická páska na ošetrenie tváre (tj lifting tváre, proti vráskam a starnutiu) a vďaka svojim vlastnostiam veľmi vhodná na použitie na zraniteľných miestach, napr. na tenkej pokožke

Naši zákazníci kupujú CureTape® Beauty, pretože je to kineziologická páska a je veľmi vhodná na použitie na zraniteľných miestach, napr. na tvári alebo na tenkej pokožke (jazvovité tkanivo).

CureTape® Beauty je kozmetická kineziologická páska na ošetrenie tváre . CureTape® Beauty možno použiť aj na aplikáciu tejpovacej pásky na zraniteľné miesta, napríklad na tvár alebo na tenkú pokožku. Všetky produkty radu CureTape® sú hypoalergénne a vyrábajú sa v továrni THYSOL v Kórei . V zriedkavých prípadoch, keď má niekto s mimoriadne citlivou pokožkou alergickú reakciu, je potrebné použiť iný typ pásky. Ak páska nepotrebuje priľnúť dlhšie ako jeden deň, môžete použiť CureTape® Beauty. Ďalšou výhodou je, že páska sa ľahšie odstraňuje.

 

Tvárová páska CureTape® Beauty je ideálna pre:

 • Beauty tejpovanie (tvárová páska)
 • Redukcia vrások
 • Face liftingy
 • Proti starnutiu
 • Iné ošetrenia tváre
 • Liečba jaziev
 • Zotavenie po operácii.

 

 

Kozmetické tejpovanie tváre – nový prirodzený trend v kozmetickom priemysle

Cosmetic Taping je nový prirodzený trend v kozmetickom priemysle, ktorý sa používa na zlepšenie celkového vzhľadu pokožky prirodzeným spôsobom. Táto metóda pochádza z kozmetického priemyslu vo východnej Európe.

Médiami stimulovaný nový ideál krásy sa v priebehu rokov objavil, vďaka čomu je používanie všetkých druhov kozmetiky (t. j. peelingov, výplní, injekcií a laserových ošetrení) normálne. Aj keď okamžité výsledky možno vidieť prostredníctvom liečebných postupov, ako sú injekcie, v dôsledku okamžitého opuchu, ktorý napína pokožku, existuje veľa bežných vedľajších účinkov, ktoré riskujete, ako sú zápaly, alergické reakcie, bolesti hlavy a dokonca ochrnutie alebo asymetria tváre. Okrem toho sú tieto ošetrenia veľmi drahé a pretože výsledky sú často dočasné, budete naďalej znášať náklady.

S Beauty Tape môžete dosiahnuť zlepšenie pleti prirodzeným a bezrizikovým spôsobom.
Spevnenie a vyhladenie pleti je pomalší proces, no pri pravidelnom používaní zostanú výsledky viditeľné oveľa dlhšie. Beauty Tape je možné použiť aj po kozmetickom zákroku alebo liposukcii, ktorá pomáha s odstránením lymfatickej tekutiny pre rýchlejšiu rekonvalescenciu. Toto skvelé následné ošetrenie pomocou techník elastického tejpovania zabezpečí lepšie výsledky.

 

Ako funguje tvárová páska CureTape® Beauty?

Po aplikácii táto elastická páska poskytuje liftingový efekt pokožky. Liftingový efekt má veľký vplyv na prietok krvi a lymfy, zaisťuje odstraňovanie odpadu.

Na koži je postihnutých niekoľko oblastí:

 • Zlepšuje sa odstraňovanie vlhkosti. Lymfatická drenáž spôsobuje veci ako edém a vačky pod očami a operačnú tekutinu.
 • Stimuluje sa proces regenerácie spojivového tkaniva.
 • Páska zaisťuje stimuláciu kolagénu a spojivového tkaniva, ktorá poskytuje regeneračnú reakciu, ktorá postupom času vytvára pevnejšie spojivové tkanivo a zlepšenie pokožky je viditeľné.
 • Jemné vrásky miznú a hlboké vrásky sú menej viditeľné.
 • Svalový tonus je možné aktivovať alebo upokojiť pomocou pásky.

 

Ako často používať CureTape Beauty s ošetrením tváre?

Odporúča sa používať pásku 6 až 10 hodín denne počas prvých 3 až 4 týždňov. Najlepšie sa nosí v noci. Po tomto období nasleduje proces údržby a potom sa odporúča pásku nosiť 1 až 2 krát týždenne. Táto metóda sa dá výborne kombinovať s masážou spojivového tkaniva, tvárovou gymnastikou alebo masážou tváre.

Pozor na používanie tvárovej pásky

Pred použitím odporúčame prečítať si návod, naniesť pleťový krém (bežný denný krém) pred aplikáciou pleťovej pásky. V tomto prípade sa páska dokonca ľahšie odlepí.

Poznámka : CureTape® Beauty Face Tape je k dispozícii v svetlobéžovej farbe.